Dubnová aktualizace

Zase po delší době aktualizace :o)
Konečně jakž takž začalo jaro, takže jsme se s Airou opět naplno pustily do dogfrisbee, už máme za ebou 3 semináře a na další se chystáme v neděli a taky zase chodíme trénovat s Luckou Schönovou :o). Začaly jsme trénovat vaulty a flipy a připravujeme se na naše první dogfrisbee závody, které nás čakají už za necelý měsíc!


Agility teď tak trochu flákáme, ale na posledním tréninku běhala Airinka krásně a i když moc nechodíme na tréninky (ale teď už opět začneme chodit pravidelně :P), tak trénujeme aspoň doma slalom metodou 2x2. Zatím jsme na 4 tyčkách rovně za sebou a trénujeme náběhy ze všech stran, samostatné náběhy, atd. a ještě trénujeme zóny 2o2o - to Airinka doma chápe už hodně dobře, tak jsem zvědavá, jak jí to potom na tréninku půjde už na normálních překážkách :) 

Letos jsme začaly taky pravidelně chodit běhat - trénovat na další canicrossové závody :o) a teď začneme i pokud možno pravidelně jezdit na kole.
Taky se připravujeme na naše první zkoušky z obedience a z poslšunosti, ale na obedience si asi počkáme až na nový zkušební řád.
Všechno - triky do dogfrisbee a dogdancingu, cviky z obedience a posloušnosti i slalom, zóny, obíhačky a další takové triky v agility učíme POUZE shapingem (nebo se o to aspoň snažíme :o) ). Taky se snažíme hrát různé hry od Susan Garett. Jak s Airou, tak i s Nutel. Obě holky teďka cvičení mnohem víc baví.
Jinak dnes mi přišly nové disky - Hero SuperAero. Je to úplná novinka, jsou totiž odolné jako Superhero, ale lehké jako Air! Dnes jsme je s Airou hnedka ozkoušely a myslím, že jsme se shodly na tom,že jsou to asi zatím nejlepší disky, které jsme vyzkoušely :o) Mě se s něma i dobře háže, pro Airu jsou příjemné do tlamy a navíc perfektně lítají, protože jsou tak lehké.

Více o nedělním dogfrisbee semináři je TADY

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat