Seminář s Martinou Klimešovou 24.4.2012

V úterý 24.4. od 17.00 hodin jsme se s Airou zúčastnily semináře o pozitivní motivaci s Martinou Klimešovou. Asi každý, kdo se mezi psími sporty trochu orientuje zná Martinu Klimešovou. Od toho semináře jsem očekávala hodně, ale Martina snad ještě předčila má očekávání :o)
Začala teorií o psech, o psích vlastnostech a pokračovala o tom, jak správně tvarovat a jak cvičit se psem. Bylo toho opravdu hoooodně a spoustu z toho jsem nevěděla nebo jsem to věděla jen z části. 
Později jsme pokračovali i praktickým cvičením. Dělali jsme nose touch a krabičku. Dřív jsem si myslela, že nose touch mi moc k ničemu nebude a že jde jen o to, aby se pes prostě nějak dotkl čumákem mojí ruky, ale zjistila jsem, že jsem byla úplně vedle :D Krabičku Aira zná. Cvičíme pivot, zadní nohy i všechny 4 na krabičce, ale máme pokaždé jinou a ta, na které jsme to tam zkoušely se hodně podobala krabičce, na které Aira má vždycky 4 nohy, takže se tam pořád cpala celá :D Ale nakonec se podařilo a měla na ní už jen 2 nohy :o) Hlavně mě ale strašně moc moc potěšila, protože hodinu před seminářem jsme měly tříhodinový náročný trénink frisbee a přesto se na semináři v malém salonku, obklopená spoustou lidí krásné soustředila, přetahovala se a cvičila :o)
Seminář pro nás byl hodně velkým přínosem, máme toho opět hrozně moc co cvičit a doufám, že bude další takový seminář :o)

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat