Fun Factory For Frisbee 2012

Autor fotky: Ivana Rychlá (www.ivana-foto.cz)

Tento víkend jsme se s Airou zúčastnily FFFF. Závodily jsme v dogfrisbee, ale zároveň v rámci FFFF probíhaly i turnaje v ultimate frisbee, v lidském freestyle frisbee a v discgolfu. Vikend jsme si úplně užily, i když na hřišti se nám moc nedařilo :)
V sobotu dopoledne jsme závodily ve freestyle. Šlo nám to myslím moc pěkně, mě hody i Airince triky a chytání až do té doby, než se Airinka vyvenčila přímo na hřišti uprostřed naší sestavy. Body se nám počítaly jen do té doby, než se vyvenčila a ještě jsme myslím dostaly 5 trestných bodů. To samozřejmě znamenalo, že jsme po freestyle skončily poslední.
Odpoledne jsme nastoupily na minidistance, kvůli které jsme tak pohožely na KDDF. Ta se nám tentokrát povedla a naházely jsme 12 bodů - takže jsme měly tentokrát 3. nejlepší minidistance v kat. starters :)
Když v sobotu skončily všechny disciplíny frisbee sportů, tak začala BEER RACE. Chtěly jsme se s holkama zúčastnit, ale byla hrozná zima, tak jsme se na to vykašlaly a jen jsme se dívaly. Podívaná to ale byla skvělá :oD
V neděli hned ráno se Airinka pozvracela a potom už byla taková divná. Podle toho dopadl i náš freestyle - na Aiře bylo hodně vidět, že není ve své kůži a běhala dost pomalu. Ani jsme nestihly dokončit sestavu i když jinak jsme ji zatím vždycky stihly celou ještě s docela velkou časovou rezervou.
Potom jsem si všimla nějakých australáčků, tak jsems e šla podívat a zjistila jsem, že to jsou Nikča s Oriannkou a Aneta s Inkou. Chvilku jsme se dívaly na freestyle a potom jsme šly s aussinkama k vodě, kde si všechny pořádně zaplavaly a potom jsme je nechaly vyběhat na louce s tenisákem. Holky si pěkně hrály, i když Oriannka s Inkou si vystačily samy a skoro celou dobu si hrály spolu, zatímco Aira aportovala tenisák :D Nikča je při tom i fotila, tak už se moc těším na nějaké fotky :)
Potom jsme se dívali na Open a Open TOP 10. Jejich výkony byly opravdu skvělé. A nakonec bylo vyhlášení a jeli jsme domů :)

Autor fotky: Ondra Uhlíř ( www.ondra-uhlir.cz )
 

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat