Szada Kupa 2012

 

Autor fotky: royalblau.hu

Autor fotky: Kata Horvath (More pictures)

O víkendu 30.6. - 1.7. 2012 jsme se s Airou zúčastnily dogfrisbee závodů Szada Kupa v Maďarsku. Jeli s námi i Kikča s Charliem. Na cestě tam jsme asi hoďku a půl bloudili v Budapešti a museli jsme se 2x ptát na cestu, takže jsme přijeli někdy v pátek v noci. V sobotu bylo šilené vedro a ještě k tomu nás čekaly oba dva freestyly i minidistance v jeden den. Naštěstí měli kolem hřiště vaničky s vodou, kde se mohli pejsani osvěžit. Co mě docela zarazilo bylo i to, že kolem hřiště (narozdíl od závodů u nás) nebyl plot, jen na zemi hřiště ohraničovalo pár značek. A hodně dobré bylo taky, že když jsem se ráno šla podívat na startovku, zjistila jsem, že jdeme s Airou jako první...
Ráno jsme si odbyly minidistance, ze které jsem měla docela radost. Hodila jsem jí 5 hodů a z toho chytla 3 (ty zbývající dva byly opravdu hnusné :o)) - takže jsme měly 2,5 + 3,5 + 3,5, což je dohromady 9,5 bodů. Po minidistance jsme byly průběžně na 5. místě (no Maďaři mají pořádně natrénování z toho jejich Quadrupedu :D).
Potom jsme si ještě před obědem daly první freestyle. Šlo to docela dobře, sice jsme házela většinu hodů až někam mimo hřiště (vůbec jsem neviděla, kde to hřiště končilo, když nebylo oplocené), ale jinak to bylo dobré. Jenže když už jsme měly sestavu skoro hotovou, tak teorve hlásili 60 seconds! Měly jsme novou sestavu a já jsem doma ani jednou neměřila čas, takže jsme zbytek sestavy musely improvizovat :D 
Odpoledne nás čekal ještě druhý freestyle. To jsem si už nějak provizorně dodělala konec :D Potom k večeru nám ještě pořadatelé nabídli účast na nějakém týmovém závodě (něco  minidistance a timetrial dohromady). Šli jsme já + Aira, Kikča + Charlie a Markéta + Ený. Kupodivu Aira nebyla vůbec unavená a pěkně to chytla a zdrhala zpátky.
Nakonec bylo vyhlášení. Všichni jsme byli děsně zvědaví, protože pořadatelé nevyvěsili výsledky, tak jsme museli všichni čekat až opravdu na to vyhlášení. Největší překvapení pro mě bylo, když nás vyhlásili na 2. místo! A na 1. místě byli Kikča s Charliem, takže australáci na prvních 2 místech! :o)
Večer jsme se ještě jeli podívat do Budapeště. Bylo to tam opravdu krásné, hlavně jak mají všechno úžasně nasvícené :o) Docela jsem litovala, že sebou nemám foťák.
V neděli už jsme se jen flákali kolem hřiště a dívali jsme se na Quadruped a Timetrial. Fakt nepochopím, jak může někdo házet tak daleko!
Odpoledne jsme se vydali na cestu domů. Schválně jsme vyjeli dřív, abychom byli dřív doma, ale moc nám to nepomohlo, protože jsme opět díky dementnímu značení 2 hoďky bloudili v Budapešti.

Závody to ale byly opravdu skvělé :o) Jsem moc ráda, že jsem nakonec jela, i když jsem se přihlašovala na poslední chvíli :o)

Výsledky:
Airin - Freestyle Starters - 2. místo


Autor fotky: royalblau.hu

 

Konečně se nám podařilo shodit tu hnusnou srst! Po několikahodinovém vyčesávání furminátorem :D Na výkonu to bylo poznat opravdu hodně :)

Autor fotky: Kata Horvath (More pictures)
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat