Last Minute Distance Jihlava 22.-23.9.2012

Foto: Ondra Uhlíř (www.ondra-uhlir.cz)

O víkendu jsme se s Airin zúčastnily předposledních letošních dogfrisbee závodů. Zároveň to byly naše první jen distanční závody. Přihlásila jsem nás na všechno. V sobotu ráno byla Airin už ve stanu jakási divná. První jsme nastoupily na dogdartbee (tam jsem si věřila nejvíc, protože na táborových závodech jsme naházely nějak 170 bodů). Jenže když jsme šly na hřiště, tak si Airin všimla, že čáry jsou vysypané moukou a začala ji žrát (což do teď nechápu, protože to nikdy nedělala ani při freestylu ani v minidistance... nejspíš to bylo tím, že jí bylo blbě a asi se jí ani moc nechtělo hrát). Kvůli tomu jsme dogdartbee úplně podělaly (30 bodů). Odpoledne nás čekala Super minidistance, ale já jsem váhala, jestli tam vůbec jít, protože Airin bylo špatně, nechtělo se jí a byla i o hodně pomalejší než normálně. Nakonec jsme to zkusily. Kupodivu se mi hody docela povedly a i na to, že byla Aira pomalejší než normálně, tak jsme stihly 5 nebo 6 chycených hodů a většina byla do středové zóny, chycená ve výskoku a myslím, že za 30 yardů. Ve výsledku to bylo 18,5 bodů, což je náš osobní rekord - minidistance jsme měly vždycky katastrofální :)) V druhém kole jsme naházely ještě 16,5 bodu, takže nakonec jsme skončily na 13. místě nějak ze 44, takže pro nás docela úspěch :)
V neděli na tom byla Airin podobně jak v sobotu, ale vypadalo to, že jí už je líp. Timetrial se nám taky nepovedl kvůli mouce a v quadrupedu jsme skončily na 12. místě ( z 20) s hodem dlouhým 37.5 m, který byl fakt hrůza děs, takže příště by to snad mohlo být i dál :)
Jinak víkend to byl úžasný, asi s Kikčou začnem jezdit i po distačních závodech :) Doufám, že to s tou moukou byl jenom nějaký Aiřin úlet a na dalších závodech už to provozovat nebude :D

Foto: Gwenfoto.blogspot.cz

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat