Intenzivka agility 26.1.2013

Foto: Kikča Kvapilová

Tak a máme za sebou naši první letošní akci. Zúčastnily jsme se intenzivního agility tréninku pod vedením Markéty Malinčíkové. Na agility tréninku jsme byly skoro po roce (naposledy jsme byly v březnu 2012). Říkala jsem si, že naše výkony budou po takové době asi hodně zajímavé :) 
Ale vyplatilo se nám pořádně trénovat doma, na procházkách, výletech kontrolu, různé obíhačky stromů a dalších věcí, 2o2o zóny na všem, co se naskytlo a taky různé vedení na ruce mezi stromy apod. Byla jsem z Airinčiných výkonů překvapená, protože jsem opravdu nečekala, že bude tak krásně reagovat, bude tak rychlá a v pohodě i když jsme byly úplně poprvé v hale a na cizích překážkách. A z čeho mám opravdu obrovskou radost je, že jí nedělal problém slalom (normální "závodní"), protože jediný, na kterém sjme trénovaly jsou ty naše zapíchané tyčky na zahradě a taky zóny, protože ty jsme na agility překážkách ještě nedělaly a přesto to Airinka zvládla skvěle.
Na intenzivce nás bylo málo, ale o to více jsme si to užili :) I když byla dost velká zima (voda v miskách zamrzala...) , tak to bylo super :) Kikča nám i nafotila nějaké fotky a natočila video, tak jakmile mi to pošle, tak to zveřejním :)

 

Foto: Kikča Kvapilová

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat