Novinky

 

Říjen 2011

 
8.10.2011 - Stránky jsou téměř hotové :)
7.10. 2011 - Spuštěny tyto stránky

Záží 2011


30.9. 2011 -
Včera jsme s Airou konečně zase po necelém měsíci šly na trénink frisbee s Luckou Schönovou. Lucka vzala i foťák a nafotila nás při frisbee, takže konečně budeme mít z frisbee krásný fotky :)
Aira včera cvičila úplně úžasně, běhala, skákala, jen kdybych já jí to pořád nekazila těma špatnýma hodama... :D

28.9. 2011 - Byly jsme s Airou na dalším tréninku poslušnosti u Denči Šafářové.
Ve středu, protože jsme měli volno, jsme s Airou už potřetí vyrazily na trénink poslušnosti s Denčou Šafářovou.
Bylo sice horko, ale Airinka i přesto cvičila moc pěkně a Denča nás chválila, že Aira udělala véélký pokrok. Denča nám poslušnost i natáčela, takže brzo sem přidám i video z naší nejnovější poslušnosti :)
 
24.9. 2011 jsme se s Airou zúčastnily našich prvních agility závodů. Závodily jsme v kategorii štěňata. Bylo tam hodně psů (nějak kolem 8) a někteří přijeli i docela z daleka a měli tam i svoje trenéry. Když jsem viděla náš "parkůr" (jen z tunelů a 1 skočky), tak jsem se celkem bála, že to nedáme, protože jsem tam msuela hodně dělat křížení. Ale Airinka to zvládla nádherně a běžela rychle a plynule, takže s veelkých časovým náskokem a žadným trestným bodem vyhrála oba 2 běhy i součet :)
Více TADY
 
17.9.2011 jsme s Airou byly na naší 2. výstavě. Byla to NVP v Brně. Aira šla poprvé do třídy mladých. Byla tam veelká konkurence krásných fen i fen, které jezdí jen po výstavách, ale Airinka byla stejně nejhezčí a skvěle se předvedla, takže vyhrála svou třídu :) Byla výborná 1 a dostala prvního CAJCe. Ve třídě mladých bylo 7 fen a z toho 3 dostaly jen velmi dobrá a 4 výborná!
Více ZDE
 
Srpen 2011
 
28.8. - 2.9. 2011 jsme s Airou byly na dogfrisbee a dogdancing táboře. Mooc jsme si to tam užily, takže příští rok jeden určo zas :) A poslední den tábora Airinka v 10 měsících složila svou první zkoušku - je to zkouška z dogdancing F1
Více TADY
25.8. 2011 - Od čtrvtka do neděle jsme byli i se psama v rakouských Alpách. Fotky dám co nejdřív na rajče.
Včera jsme s Airinkou byly na tréninku poslušnosti u Denči Šafářové. Opět nám Denča skvěle poradit co zlepšit a jak cvičit dál, takže máme zase co dělat :)
Dneska jdeme s Airušou na frisbee k Lucce. Po skoro 2 měsících! Aira udělala od posledního tréninku velký pokrok, ale já hážu čím dál hůř :D
Jinak s Nutelkou pilně trénujeme poslušnost na mistrák. Jsou kolem toho celkem zmatky, protože se to mělo rušit, potom zase, že to bude, takže uvidíme, ale každopádně natrénováno mít musíme :)
14.8. 2011 - Dnes jsme se vrátili z chalupy. Byli jsme i na výletě podívat se na vodní elektrárnu Dlouhé Stráně. Obě psiska měly svou premiéru - poprvé jely lanovkou a zvládly to úžasně :) Jinak výlet to byl pěkný, elektrárna mě nijak moc nenadchla, ale příroda pěkná. Nachodili jsme asi 15 km (nazpátek jsme už nejeli lanovkou, ale pěkně jsme si to sešli pěšky).
- Taky jsem se dozvěděla, že v září bude v Uničově neofic. agi závod, takže snad se tam ukážeme :) (a možná i s Nutel)
7.8. 2011 - Dnes jsme byly na obranách. Ze začátku nic moc, ale potom se Airinka zase pěkně rozštěkala a už to bylo dobrý.
- Na YT jsem konečně dala nové video triků
- Do menu jsem přidala odkaz Videogalerie
3.8. 2011 - Upravila jsem kalendář akcí a přidala jsem článek o včerejší obraně
2.8. 2011 - Byly jsme na tréninku obrany. Více TADY
1.8. 2011 - Našla jsem fotky z coursingu v Držkové, Airinka tam má docela dost fotek. Odkazhttp://alexapepee.rajce.idnes.cz/Drzkova_trenink_-_by_Petr_Mazel/
Červenec 2011
 
26.7. 2011 • Přidala jsem na rajče nové album Červenec 2011 - koupání
• Dala jsem do rubriky Airin - jak roste fotku v 9 měsících
• Fotky ze srazu aussíků:
Jana Koutníková - http://djeina.rajce.idnes.cz/Tabor_pro_Aussiky_Drzkova_15.-19.7.2011/
23.7. 2011 - Úplně jsem to sem zapoměla napsat... V sobotu jsem zjistila, že jsme se s Nutelkou NOMINOVALY NA MISTROVSTVÍ MSKS (něco jako MISTROVSTVÍ ČR) v poslušnosti - ZZO. Takže jsem fakt šťastná :))
Další věc je, že jsem pomohla vytvořit stránky pro Arwenku Allegro Assai - Airinčinu ségru. Takže tady jsou → http://arissie.blog.cz/ .
A poslední věc - Arwenčina majitelka mi poslala dobrý obrázek - dvojčata :))
 
21.7. 2011 - Bylo vytvořeno nové fórum pro australské ovčáky
15.-19.7. 2011Výcvikový sraz aussíků
1.7. 2011 - Začaly PRÁZDNINY! :)

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat