Tábor dogdancing a dogfrisbee 29.8.-2.9. 2011

Poslední prázdninový týden jsme se s Airinkou, s kamarádkou Kikinou a s jejím aussíkem Charliem (Bruce z Koláčkova ranče) vydali na tábor dogdancingu a dogfrisbee do Dvora Králové nad Labem.
Na dogdancing jsme měli Alču Smolíkovou a na frisbee Lucku Schönovou. Za těch 5 dní jsme si to maximálněvšichni užili a hodně jsme se naučili. Byl tam skvělý areál (cvičák, stáje, psí útulek). Na cvičení byla ooobrovská travnatá plocha, takže se nám cvičilo skvěle :) Navíc kousek od areálu byl Kaufland, kde jsme si mohli koupit jídlo.
Vždycky jsme měli jednou denně (naše skupinka ráno) dogfrisbee a jednou denně (naše skupinka odpoledne) dogdancing. Ve frisbee Učili jsme se spustu různých hodů a pokračovaly jsme v nácviku růzých prvků do freestylu - zeměkoule, docatch, overy. V dogdancingu jsme většinu triků uměly, takže jsme se hlavně učily různé modifikace (otočka u nohy za chůze, sudy pod nohama, atd.) a spojování, ale byly i cviky, které jsme ještě neuměly (např. kulhání, stojka, podávání zadních tlapek...), ale na takové triky je ještě Airinka přecejenom dost mladá aby to uměla.
Mezi tréninky jsme s Kikčou a se psama chodily na procházky na louky, které byly v okolí areálu nebo jsme venčily pejsky z útulku, aby si ti naši mohli taky odpočinout.
Poslední den tábora se skládaly zkoušky a Airinka v 10 měsících složila zkoušku F 1 (freestyle) na výborně (28 bodů ze 30).
Taky jsem na táboře potkala spoustu nových lidí a šikovných pejsků. Video ze zkoušek zkusím sehnat a potom snad nahrát na youtube :)
Tábor byl úžasný, takže příští rok znova :)
Fotky
• od Kikči najdete ZDE
• od Káji ZDE
• od Pavly ZDE
• a další ZDE
• já jsem foťák nevzala, protože se mi s ním nechtělo tahat :D, ale TADY je výběr fotek od různých autorů, kde je Airinka nebo já :)
Zeměkoule :D

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat