Dogdancingové ukázky

27. sprna 2011
Včera večer mi zavolala kámoška, že pořádají v sobotu u nich ve stáji veřejný trénink a že tam měli mít ukázku asistenční psi. Jenže ti nemůžou, tak teda, že se ptá, jestli bych nemohla já :)
Souhlasila sjem a tak narychlo jsem začala vymýšlet "sestavu" (no jen jsem dala dohromady triky, které na 100% umíme a sepsala jsem to podle písničky, tak aby to aspoň trochu vycházelo. Dnes dopoledne, když jsme přijeli ke stáji, bylo už pekelný horko (asi 33°C). První ukázky jsme měly asi o půl 12 s Airou. Napřed byly trochu zmatky se zapnutím písničky a potom i s vypnutím (bylo to asi o půl minuty delší než to mělo být :D). V tom vedru Airinka jakž takž cvičila, ale jak se kolem navalil obrovský dav lidí, psů a koní, tak se lekla a začala trochu zmatkovat, ale naštěstí stačilo ukázat piškot a cvičily jsme dál :D
Na to, že to byly Aiřiny první ukázky a moje první samostatné ukázky (vždycky dřív jsme byly jen se cvičákem) to docela ušlo.
odpoledne jsem vzala Nutelku, tak ta cvičila standardně pomalu a mírně nevnímala, ale zase cvičila celkem spolehlivě. Sice píásnička byla zase o dost dýl puštěná, než měla být, tak jsem potom musela improvizovat, ale zdá se, že lidem se to i tak líbilo :)
Nakonec se mě ještě ptali, jestli jim udělám další ukázky na nějaké akci v říjnu, takže bude víc času na nácvik a nebude vedro, tak už se těšíme :) Video možná zpracuju a dám na youtube :)

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat